Міждисциплінарний конгрес пародонтологів, ортопедів та ортодонтів

Мабуть, у ортодонтів виникає запитання - навіщо їм пародонтологія? Або у пародонтологів - навіщо їм ортодонтія? :) 
Насправді, причин тому є дуже багато.

Перш за все, поширеність захворювань пародонту є дуже високою - щонайменше 50%, а у населення України ці цифри можуть бути значно більшими. Іншими словами, шанс того, що у ортодонтичного пацієнта є та чи інша пародонтальна проблема, є дуже і дуже високий. 
Це дуже важливо у зв'язку з тим, що ортодонтичне переміщення зубів, у яких є нелікований пародонтит, загрожує дуже швидким прогресуванням захворюванням та навіть втратою зуба. Саме тому ортодонтам дуже важливо знати, коли можна починати ортодонтичне лікування, а коли варто скеровувати пацієнта до пародонтолога.

Те ж саме стосується і ясенних рецесій. Адже не секрет, що певні ортодонтичні переміщення (так звані "сприятливі") можуть покращити ситуацію, а деякі навпаки - погіршити (так звані "несприятливі" переміщення). Саме тому ортодонтам дуже важливо знати різницю між цими переміщеннями, вміти оцінювати фенотип тканин і визначати, чи потрібно здійснювати закриття рецесій (чи потовщення фенотипу ясен) до чи після ортодонтії.

Ще один дуже цікавий аспект - це участь ортодонта в комплексному лікуванні. Адже коли вже завершено пародонтологічне лікування і пародонтит є стабілізований (немає пародонтальних кишень), ортодонти можуть зробити величезну і дуже важливу роботу для корекції наслідків пародонтиту (міграцій зубів, віялоподібного розходження, екструзії та ін), оклюзійних співвідношень чи естетичного позиціювання зенітів з метою підготовки до подальшого протезування.
Більш того, в ряді випадків за допомогою ортодонтичних методів можна навіть сприяти пародонтальній регенерації та збільшувати рівень пародонтального прикріплення біля зуба.

І, навпаки, інші спеціалісти (пародонтологи, імплантологи) можуть допомогти ортодонтам у комплексних випадках. У пацієнтів з пародонтитом, які втратили значну кількість кісткової тканини, дуже важко забезпечити належну якірну фіксацію. Саме тому у нагоді можуть стати остеоінтегровані (іншими словами, "постійні") імплантати. Але для постановки таких імплантатів дуже важливо, за допомогою діагностичного "сет-апу", вказати точне розміщення цих імплантатів, на основі планування кінцевого положення зубів після ортодонтичного лікування.
Крім того, за допомогою нескладних методів кортикотомії пародонтологи можуть значно пришвидшити ортодонтичне переміщення зубів.

Всі ці, а також багато інших питань будуть підніматись на нашому Міждисциплінарному конгресі.

Наша ідея - об'єднати в одній аудиторії пародонтологів, ортопедів та ортодонтів, які працюють в одній команді над вирішенням комплексних завдань.

Спеціально для ортодонтів ми також склали перелік із 10-ти запитань, на які Ви отримаєте відповіді, відвідавши наш Конгрес.

З нетерпінням чекаємо на зустріч з Вами :)

Детальніша інформація та програма - на сторінці Конгресу - 
http://events.uaperio.org/multidisciplinary

Реєстраційна форма - https://docs.google.com/…/1oHg6Nkv5tqf4n9yBMvQphpI…/viewform


Марко Роса в Україні - це був прекрасний день, чудова лекція та незабутні спогади!

 

ФОТОГАЛЕРЕЯ

 

 
 

MARCO ROSA

Президент Angle Society of Europe.

 • Активно практикуючий лікар-ортодонт (приватна практика Тренто, Північна Італія).
 • Викладач університету Insubria (Італія), автор численних публікацій в провідних світових виданнях.
 • Один з найбільш популярних лекторів Європи.

ВАРТІСТЬ

Лікарі:
до 01.09.2017 - 190 Є; 01.09-16.09.2017 - 230 Є;
Інтерни:
до 01.09.2017 - 130 Є; 01.09-16.09.2017 - 170 Є;
Члени АОУ - 5% знижки

локація - готель InterContinental Kyiv

дата - 16 вересня 2017

ІНФОЛІНІЯ+38 (067) 672-26-62; +38 (067)-314-17-93;
+38 (067)-674-47-98.

SADAO SATO

 • Ортодонт, професор відділення краніомандибулярного росту та розвитку стоматологічного університету Йокосуки, Канагава, Японія.
 • Член асоціації ортодонтів Edward H Angle. В минулому - президент Японської організації «MEAW Technique and Research Foundation»
 • З 2008 року президент міжнародної асоціації передової міждисциплінарної стоматології - азійська частина (IAAID-Asia)
 • Керівник Дослідного інституту оклюзійної медицини стоматологічного Університету Канагави, Японія.
 

Відгуки про курс проф. Andrea Deregibus, 25-26.02.17
 

 • «Магічна ортодонтія - це неймовірно! Ось саме сьогодні такі враження склалися в мене від першого дня курса функціональної ортодонтії Andrea Deregibus! Дуже цікаво та інформативно! Дуже дякую, Мирослава Дрогомирецька, за таку затишну та гармонійну атмосферу заходу і, насамперед, за можливість вдома навчатися у такої видатної людини! Це є дуже круто! 
  Thank you very much Prof. Andrea Deregibus for the informative and magical orthodontics! - Yasmina Al-Hammud
 • «Прекрасний курс професора A.Deregibus з функціональної ортодонтії. Особливо приємно, що Асоціація Ортодонтів України на чолі з проф. Мирославою Дрогомирецькою приділяє цьому питанню особливої уваги. Браво всім!»  - Любов Смаглюк
 • «Очень сильно! Человек неординарный и интересный. Немного перевернул взгляд на привычное лечение детей. Не жалею, что присутствую на таком мероприятии»  - Екатерина Анохина
 • «Два неймовірних дні, які пройшли на одному подиху. Хочеться подякувати Мирославі Дрогомирецькій за можливість безперервно здобувати знання та підвищувати свій рівень кваліфікації! А також величезне дякую Andrea Deregibus за те, що поділився досвідом та новим підходом лікування отодонтичних пацієнтів» - Nika Kulmatova
 
 Приєднуйтесь до публічного акаунту Академії Безперервної Освіти Ортодонтів у Viber

Приєднуйтесь до публічного акаунту Академії Безперервної Освіти Ортодонтів у Viber

АДРЕСА

01032
Київ, Україна
бульв. Тараса Шевченка 37/122
Клініка Мирослави Дрогомирецької

Академія Безперервної Освіти Ортодонтів

+38 044 496 0086